Kopp Tomek Nero Art Solid
Art.nr.
M579-01
Velg variant
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 133,00 | 106,00 | 78,00 | 75,00 | 61,00 | 57,50 | 54,50 | 51,50 | 27,70 |
Total pris
kr
En populær form i en unik fargeversjon. En sublimeringskopp med Solid Shield-belegg, som garanterer trykkholdbarhet i opptil 1000 sykluser i oppvaskmaskin. Modellen er tilpasset for trykk av høy kvalitet.
| Artikelnummer | M579-01 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 96 mm |
| Kapasitet | 300 ml |
| Diameter | 82 mm |
| Carton Størrelse | 43 cmx48,5 cmx45,5 cm |
| Leveringstid | Ca 1 arbetsvecka |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

