Krus Velo Art Solid
Art.nr.
M578-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 103,00 | 82,00 | 61,00 | 58,00 | 47,40 | 44,80 | 42,05 | 40,05 | 39,50 |
Total pris
kr
Eleganse ligger i enkelhet i Solid Shield-sublimeringsversjonen. En ergonomisk keramisk kopp med en enkel form og et ergonomisk håndtak. Også tilgjengelig med skål.
| Artikelnummer | M578-02 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 78 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Carton Størrelse | 40 cmx29 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

