Krus Luna Set
Art.nr.
C256-02
Velg variant
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 204,00 | 163,00 | 120,00 | 115,00 | 94,00 | 88,50 | 83,00 | 79,00 | 78,00 |
Total pris
kr
Eleganse med et snev av fantasi. Et porselenssett med bølget tallerken gir det en unik karakter. Kombinert med en logo, lar det bringe lidenskap inn i hvert øyeblikk vi vies sammen.
| Artikelnummer | C256-02 |
| Materiale | Porslin |
| Høyde | 65 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 95 mm |
| Carton Størrelse | 40 cmx29 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

