Krus Velo Set
Art.nr.
C258-02
| Antall | 24 | 36 | 72 | 108 | 216 | 504 | 1008 | 2520 | 5040 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 149,00 | 119,00 | 88,00 | 84,00 | 68,50 | 65,00 | 61,00 | 58,00 | 57,00 |
Total pris
kr
Eleganse ligger i enkelhet. Velo-koppen med en enkel skål uten fordypning. En keramisk modell med en enkel form og et ergonomisk håndtak. Også tilgjengelig uten skål.
| Artikelnummer | C258-02 |
| Materiale | Keramik |
| Høyde | 78 mm |
| Kapasitet | 220 ml |
| Diameter | 79 mm |
| Carton Størrelse | 40 cmx29 cmx31,5 cm |
| Leveringstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

