Turi - Krus - keramikk - 300 ml
Art.nr.
8870403
48,40 kr
Velg variant
Finnes i 5 varianter
Total pris
kr
Muggen er produsert av høykvalitativ keramikk som ikke bare ser elegant ut uten også er holdbar og diskmaskinsikkert. Du kan bruke dette problemet uten problemer i din daglige rutine. volym 300 ml.
| Artikelnummer | 8870403 |
| Størrelse | ø 9 x 8,5 cm |
| Materiale | Porselen |
| Trykkeflate | 5 x 4 cm |
| Vekt | 0.358 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 5378 |
| Inkommande v.37, 2026 | 3000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

