VINGA Lean Termoflaske
Art.nr.
50950
124,00 kr
Velg variant
Total pris
kr
Termos i rustfritt stål som passer til vannflasken i samme serie. Stroppen på lokket gjør at det er lett å henge den på vesken. Den nette formen gjør at den passer i de fleste holdere. Passer til både varm og kald drikke, da den holder lenge på både varme og kulde. Det er enkelt å rengjøre flasken, og den kan vaskes for hånd.
• Kapasitet 450ml
• Foodsafe
• Sølefri
• Skrulokk
• Vakuumflaske
| Artikelnummer | 50950 |
| Størrelse | 22.8 x ø 6.5 cm |
| Vekt | 266g |
| Trykkeflate | 25 x 70 mm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 13434 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

