Thermos mug OfficeCupAromaEVO
Art.nr.
3354-00.001
| Antall | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 162,00 | 145,00 | 135,00 | 125,00 |
Farge
Total pris
kr
Termokruset er perfekt for kontoret, utsiden er laget av stål og innsiden er laget av plast. Termokruset har en dobbel vegg for å holde på varmen i kruset. Lokket på kruset er laget av plast og designet på en smart måte for å unngå søl. Termokruset rommer 400 ml drikke.
| Artikelnummer | 3354-00.001 |
| Materiale | Metall,ABS |
| Vekt | 161g |
| Størrelse | 88x88x145mm |
| Trykkeflate | 30x40mm |
| Trykkmetoder | Screen |
| Emballasje | 50st |
| Sertifikat | Rohs,Emc |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

