Aviana Rowan RCS Resirkulert krus 450 ML
Art.nr.
102229-001
Velg variant
| Antall | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 293,00 | 285,00 | 277,00 | 271,00 | 266,00 |
Total pris
kr
Vakuumisolert 450 ml-kopp med dobbel vegg som holder drikken isolert lenger. Laget av høykvalitets, RCS-resirkulert 18/8 rustfritt stål med svettebestandig design. Enkel servering for den perfekte koppen kaffe/te hver gang. Tilgjengelig på begge sider av Atlanterhavet. Denne varen tilbys også av Gemline for kunder i USA og Canada.
• Denne varen tilbys også av Gemline for kunder i USA og Canada
| Artikelnummer | 102229-001 |
| Størrelse | 12.8 x ø 8.4 cm |
| Vekt | 314g |
| Trykkeflate | 30 x 30 mm |
| Materiale | Resirkulert rustfritt stål,PP |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-frie materialer brukt, Oppfyll matvaredirektivet 1935/2004/EU & 2020/1245 |
| Sporbarhet | RCS Blended |
| GPSR-Informasjon |
|
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 2340 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

