Grayson RCS sertifisert termokopp med sugerør, 480 ml
Art.nr.
10091890
Velg variant
| Antall | 1 | 100 | 250 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 82,00 | 78,00 | 76,00 |
Total pris
kr
Dette glasset har et dobbeltvegget isolert design, og leveres med et sugerør av resirkulert rustfritt stål med en silikontipp for komfortabel bruk. Innerveggen er laget av PP plast, mens ytterveggen er laget av RCS sertifisert resirkulert rustfritt stål. Et skyvelokk laget av PS- og ABS plast. Kombinert med et matt belegg gir det glasset en elegant finish. Volumkapasitet: 480 ml.
| Artikelnummer | 10091890 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | 90% Resirkulert rustfritt stål, 10% PP plast |
| Diameter | 7.8g |
| Størrelse | 8 x 16,8 x 8 x Ø 7,8 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5.7kg |
| Emballasje | 42x42x22cm |
| GTIN / EAN | 8713159748984 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6523 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

