Hamm - Termokrus - Take-away - 400 ml
Art.nr.
6530007
64,00 kr
Total pris
kr
Dobbeltvegget termoskrus i rustfritt stål, volum 400 ml, dryppsikker, BPA-fri.
| Artikelnummer | 6530007 |
| Størrelse | ø 8,7 x 16 cm |
| Materiale | Rustfritt stål |
| Trykkeflate | 5 x 5 cm |
| Vekt | 0.285 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 25 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7303 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

