Melon
Art.nr.
55255mc
394,00 kr
Total pris
kr
PVC badeleke
| Artikelnummer | 55255mc |
| Størrelse | 170 x 18 x 75 cm |
| Materiale | Polyvinylklorid (PVC) |
| Trykkeflate | 15 x 6 cm |
| Vekt | 1.308 kg |
| Antal per innerlåda | 6 |
| Antal per ytterlåda | 6 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 632 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

