Hamlet - Kokesett
Art.nr.
5475506
25,10 kr
Total pris
kr
Non-woven kokesett for barn.
| Artikelnummer | 5475506 |
| Størrelse | 27 x 4 x 20 cm |
| Materiale | Polyester |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 , Brodyr: 8 x 3 cm |
| Vekt | 0.060 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 200 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 7120 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

