Screech fargekritt i 4 deler
Art.nr.
10705800
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 13,00 | 12,40 | 12,00 | 11,80 |
Total pris
kr
Sett med 4 fargekritt i eske. Dekorasjon kun mulig på esken. Advarsel! Ikke egnet for barn under tre år. Små deler. Kvelningsfare.
| Artikelnummer | 10705800 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Papir |
| Størrelse | 10,7 x 9,7 cmcm |
| Emballasje | 80st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 30x43x24cm |
| GTIN / EAN | 8713159243748 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC® |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 16411 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

