Teddybjørn, i plysj, Alessandro
Art.nr.
GI5012-11
89,00 kr
Total pris
kr
Plysj bamse. Kombinerer med element 5013. Inkluderer en etikett for utskrift.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
| Artikelnummer | GI5012-11 |
| Materiale | PVC, PP, Polyester, Bomull, Plysj |
| Høyde | 15 cm |
| Bredde | 19,5 cm |
| Lengde | 19,5 cm |
| Størrelse | 19,5 cmx15 cmx19,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 89/5.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Carton Størrelse | 40 cmx60 cmx40 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, EN71-1, Phthalates, EN71-2, AZO Dyes/Amines, Formaldehyde, Washing/Cleansing 2009/48/EC, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI501211 | 1162 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

