Puslespill, trekube, Amber
Art.nr.
GI749996-11
21,00 kr
Total pris
kr
Pusselkub i trä. Förpackad i bomullspåse.r
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
| Artikelnummer | GI749996-11 |
| Materiale | Bomull, Tre |
| Høyde | 4,5 cm |
| Bredde | 4,5 cm |
| Lengde | 4,5 cm |
| Størrelse | 4,5 cmx4,5 cmx4,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 35/7.2 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 40/160 |
| Carton Størrelse | 26 cmx36 cmx30 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, EN71-1, EN71-2, Formaldehyde, PCP, UKCA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI74999611 | 0 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

