Pir - Antistressball - Ø 6,3 cm
Art.nr.
5862204
11,45 kr
Velg variant
Finnes i 7 varianter
Total pris
kr
Antistressball laget av myk skumplast. Avstressende og styrkende for fingermusklene.
| Artikelnummer | 5862204 |
| Størrelse | ø 6,3 cm |
| Materiale | Polyuretan |
| Trykkeflate | 3 x 3 cm |
| Vekt | 0.024 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 35805 |
| Inkommande v.33, 2026 | 50000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

