Målebånd, 5 m PE Caroline
Art.nr.
GI7125-23
51,00 kr
Total pris
kr
Målebånd med skala i cm/tommer, 5 m. Huset er kledd med gummi og har belteclipsr
.....r
Husk at produktets farge kan avvike noe fra bildene, samt på forskjellige tidspunkter for produksjon og leveringr
.....
| Artikelnummer | GI7125-23 |
| Materiale | PE, Stål |
| Høyde | 6,4 cm |
| Bredde | 2,6 cm |
| Lengde | 7,5 cm |
| Størrelse | 2,6 cmx6,4 cmx7,5 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 169/14 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/72 |
| Carton Størrelse | 25 cmx28 cmx31 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Material measure of length, Cadmium, PAHs, Phthalates, Nickel, Lead, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI712523 | 7561 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

