Målebånd - 5m/19mm
Art.nr.
P113.261
| Antall | 25 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 60,00 | 58,00 | 57,00 | 55,00 | 54,00 | 53,00 |
Total pris
kr
Målebånd i kompakt ABS-materiale med klips og håndleddstropp. 5 meter/19 mm bånd med krok.
• Kompakt, lett å ta med seg
• Med belteklips og håndleddstropp
| Artikelnummer | P113.261 |
| Størrelse | 7 x 3.4 x 6.4 cm |
| Vekt | 148g |
| Trykkeflate | 44 x 44 mm |
| Materiale | ABS,Rustfritt stål |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Overhold SVHC-direktivet 1907/2006/EU, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold blyinnhold for USA, Overhold måleapparatdirektivet 2014/32/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 9942 |
XD Collection har det meste innen teknologi, vesker, vannflasker, paraplyer, notatbøker, penner. Samlingen er bred, nyskapende og med miljø og sikkerhet i fokus. XINDAO var den første leverandøren av reklameprodukter i Kina til å motta ISO 14001-sertifisering. XINDAO er også ISO 9001-sertifisert siden 1999 og ble tildelt ISO 14001-sertifisering av TÜV Rheinland i Tyskland
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

