Nastro - Målebånd - 5 m
Art.nr.
8173503
73,00 kr
Total pris
kr
Målebånd i metallovertrukket plast med belteklips, 5 meter.
| Artikelnummer | 8173503 |
| Størrelse | 8,5 x 3,7 x 6,6 cm |
| Materiale | Plast, Metall |
| Trykkeflate | Tampo: 2.5 x 1.8 cm, Doming: 3 x 2 cm |
| Vekt | 0.241 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 100 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 13363 |
| Inkommande v.31, 2026 | 15000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

