Alfirk sammenleggbart telefonholder av resirkulert plast med bambusdetaljer
Art.nr.
12446401
Velg variant
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 43,00 | 41,00 | 40,00 | 39,00 |
Total pris
kr
Bordtelefonstativet Alfirk er laget av resirkulert plast og ansvarlig produsert bambus. Den tilbyr en solid og stilig løsning for en telefon. De justerbare vinklene og høyden sikrer en komfortabel seeropplevelse, noe som gjør den perfekt for bruk ved et skrivebord eller en arbeidsplass.
| Artikelnummer | 12446401 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Bambus tre, Resirkulert ABS plast |
| Størrelse | 12 x 2,9 x 6,8 cmcm |
| Emballasje | 100st |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9.5kg |
| Emballasje | 28x37x33cm |
| GTIN / EAN | 8713159730170 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 8302 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

