Alhena sammenleggbar telefonholder av resirkulert plast med bordstativ av metall
Art.nr.
12446701
Velg variant
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 55,00 | 53,00 | 51,00 | 50,00 |
Total pris
kr
Telefonholderen Alhena er et skrivebordstilbehør laget av resirkulert plast, komplettert med en solid metallbase. Telefonholderen har justerbare vinkler og høyde, noe som gir en komfortabel og tilpassbar seeropplevelse. Perfekt for jobb eller hjemmebruk.
| Artikelnummer | 12446701 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 58 |
| CO2-avtrykk | 0,87 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast, Jern |
| Størrelse | 12 x 2,9 x 6,8 cm |
| Emballasje | 50stk |
| Bruttovekt | 9kg |
| Vekt | 8,55kg |
| Emballasje | 28x37x17cm |
| GTIN / EAN | 8713159730255 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiRCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6716 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

