Mobilholder ABS smart Sienna
Art.nr.
GI7311-01
35,75 kr
Total pris
kr
Mobilholder for bilen, i ABS. Festes enkelt i bilens vifte. Fest metallplaten på telefonens bakside (selvklebende) og telefonen holdes fast med en magnet
| Artikelnummer | GI7311-01 |
| Materiale | ABS, Metall, Gummi |
| Høyde | 5 cm |
| Bredde | 3,6 cm |
| Lengde | 4 cm |
| Størrelse | 3,6 cmx5 cmx4 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 34/4.64 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 21 cmx22 cmx24 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI731101 | 3833 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

