Car holder Elegant Magnetic
Art.nr.
13675
| Antall | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 75,00 | 69,50 | 67,50 |
Farge
Total pris
kr
En magnetisk mobiltelefonholder til bilen med stilig design og finish. Børstet metalloverflate og utstyrt med en sterk magnet som holder telefonen sikkert på plass. Festes enkelt til bilens luftventil. Med sitt elegante design passer den smakfullt inn i de fleste bilinteriører.
| Artikelnummer | 13675 |
| Materiale | ABS, Aluminium |
| Vekt | 29g |
| Størrelse | 38x37x62mm |
| Trykkeflate | Ca 25x12mm |
| Trykkmetoder | Gravyr |
| Emballasje | 100 st |
| Sertifikat | CE |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

