VINGA Bosler GRS laptopetui i resirkulert kanvas 16"
| Antall | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 208,00 | 202,00 | 197,00 | 191,00 | 188,00 | 184,00 |
Hold datamaskinen din trygg med et klassisk og stilrent etui fra Bosler-serien vår. Lukkes enkelt med en trykknapp og er polstret for sikker oppbevaring. Laget av resirkulert kanvas med PU-detaljer. OBS! Størrelsen på skjermen kan avvike fra størrelsen på selve datamaskinen. Sertifisert i henhold til GRS (Global Recycled Standard) GRS-sertifiseringen garanterer at hele forsyningskjeden til de resirkulerte materialene er sertifisert. Det totale resirkulerte innholdet er basert på den totale produktvekten. Dette produktet inneholder 38 % GRS-sertifisert resirkulert bomull og 25 % GRS-sertifisert resirkulert polyester.
• Laget av sertifiserte resirkulerte materialer
• Skumpolstret hylse for bærbar PC
• PU detaljer
| Artikelnummer | V7880407 |
| Størrelse | 41.5 x 29.5 x 1.8 cm |
| Vekt | 212g |
| Trykkeflate | 200 x 40 mm |
| Materiale | Resirkulert Lerret,Polyester |
| Opprinnelsesland | CHN |
| Product Compliance | Følg direktivet om innhold i AZO-fargestoff 2002/61/EU, Overhold kadmiumdirektivet 91/338/EU, Overhold blyinnhold for USA, Overhold PAHS-innholdet i Reach & ZEK 01-4-08, Overhold direktivet om ftalatinnhold, Fritt fra klorerte parafiner med kort og medium kjede, Sertifikat for \"Global Recycled Standard\" |
| Sporbarhet | GRS |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Informasjon |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 1281 |
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

