Chave - Nøkkelring
Art.nr.
9788207
24,20 kr
Total pris
kr
Blank nøkkelring med handlevognpolett til ?.
| Artikelnummer | 9788207 |
| Størrelse | 7,6 x 3,5 x 0,6 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 1 x 1,5 cm |
| Vekt | 0.043 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 250 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 21866 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

