Handlevognsmynt /KeyCoin (Svensk 5 kr)
Art.nr.
TR1279-31
Velg variant
| Antall | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 24,00 | 17,45 | 13,80 | 12,00 |
Total pris
kr
Keycoin eller handlevognsmyn er et must når man skal ha en hanslevogn. Dette produkt kombinerer markedsøring med god nytte. Mynten kommer smman med en karabinkrok og nøkkelring
| Artikelnummer | TR1279-31 |
| Materiale | Metall |
| Høyde | 2 mm |
| Bredde | Ø 28,5 mm |
| Størrelse | Ø 28,5 mmx2 mm |
| Pakket i polybag | Ja |
| Leveringstid | Ca 4 arbetsveckor |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | REACH, EN12472:2005+A1:2009, EN1811:2011+A1:2015, EN71-3:2013+A1:2014 |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

