Odd - Nøkkelring
Art.nr.
9158307
9,90 kr
Total pris
kr
Nøkkelring i metall med korkåpner og handlevognpolett (endast för EUR mynt).
| Artikelnummer | 9158307 |
| Størrelse | 6 x 2,3 x 0,2 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | 4 x 1 cm |
| Vekt | 0.018 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 500 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 188963 |
| Inkommande v.41, 2026 | 100000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

