Kym resirkulert dekkdybdemåler nøkkelring
Art.nr.
21019001
Velg variant
| Antall | 100 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 27,00 | 22,00 | 14,80 | 14,20 |
Total pris
kr
Et praktisk og essensielt sett for enhver sjåfør, for å sjekke at dekkmønsterdybden er trygg og innenfor den lovlige grensen. Laget av resirkulert plast. På grunn av naturen til resirkulert plast, kan fargenyansene variere litt og det kan bli fargeflekker. Produsert i Storbritannia.
| Artikelnummer | 21019001 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 52 |
| CO2-avtrykk | 0,04 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | STORBRITANNIA |
| Materiale | Resirkulert HIPS plast, Metall |
| Størrelse | 6,9 x 0,6 x 2,9 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5,7kg |
| Emballasje | 46x31x15cm |
| GTIN / EAN | 8713159608455 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | NeiSMETA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 10000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

