Nøkkel- og kortveske i resirkulert materiale Ripple
Art.nr.
GI1455411-01
51,50 kr
Total pris
kr
600D polyester og lomme med borrelås, designet for nøkler og kort. Laget av resirkulert PET (rPET) og PU, et fleksibelt og støtdempende materiale, som reduserer avfall samtidig som det gir samme styrke og holdbarhet. Har innebygd RFID-beskyttelse for å forhindre skimming eller uautorisert tilgang til nøklene. Inkluderer en innvendig nøkkelring for sikker oppbevaring og en klaff med borrelås. Laget av rPET-materiale for et mer bærekraftig valg.
| Artikelnummer | GI1455411-01 |
| Materiale | rPET |
| Høyde | 1 cm |
| Bredde | 8 cm |
| Lengde | 13 cm |
| Størrelse | 8 cmx1 cmx13 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 27.3/4 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Ja |
| Carton Størrelse | 27 cmx36 cmx16 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI145541101 | 0 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

