Aspen jojo med klype
Art.nr.
19547451
| Antall | 1 | 250 | 500 | 1000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 11,20 | 10,80 | 10,60 | 10,40 |
Total pris
kr
Ha skilt og nøkler tilgjengelig og under kontroll til enhver tid.
| Artikelnummer | 19547451 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,07 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Diameter | 3,2cm |
| Størrelse | 1 x Ø 3,2 cm |
| Emballasje | 1000stk |
| Bruttovekt | 12kg |
| Vekt | 11,4kg |
| Emballasje | 25x49x29cm |
| GTIN / EAN | 8713159053712 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 18139 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

