Tor - Ferraghini kompaktparaply - Ø 100 cm
Art.nr.
f22503
196,00 kr
Total pris
kr
Automatisk kompaktparaply. Diameter 100 cm. Polyester 190T.
| Artikelnummer | f22503 |
| Størrelse | ø 100 x 60 cm |
| Materiale | Pongee, Metall |
| Trykkeflate | 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.435 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 48 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1019 |
| Inkommande v.24, 2026 | 1500 |
Elegant, men likevel sporty! Rachele og Simeone Rossi har skapt en kombinasjon av design og kvalitet for daglig bruk. Valget av materialer og produksjonsmetoder sammen med det nummererte Ferraghini-sertifikatet hever verdien av gaven ytterligere.
Alt leveres i eksklusive gavepakninger med Ferraghinis logo.
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

