Stormo - Paraply - stormsäkert - Ø 103 cm
Art.nr.
4074744
172,00 kr
Total pris
kr
Stormsikker, automatisk miniparaply av kunstsilke med mykt grep. Åpnes ved å trykke på en knapp- Logo trykkes nederst på skjermen. Diameter 103 cm. Polyester 190T.
| Artikelnummer | 4074744 |
| Størrelse | ø 103 x 64 cm |
| Materiale | Pongee |
| Trykkeflate | Screen: 18 x 8 cm, Transfer: 12 x 10 cm |
| Vekt | 0.446 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 60 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4192 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

