Paraply, gjennomsiktig i POE, Denise
Art.nr.
GI6487-02
75,50 kr
Total pris
kr
POE automatisk paraply. Metallramme og plasthåndtak. Trykknapp lukk.
| Artikelnummer | GI6487-02 |
| Materiale | Plast, Metall, POE 0.7mm |
| Høyde | 73,3 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 264/6.87 |
| Pakket i polybag | Ja |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 12/24 |
| Carton Størrelse | 21,7 cmx77 cmx17 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | Cadmium, PAHs, Phthalates |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI648702 | 3373 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

