Lilja - Paraply - Ø 105 cm
Art.nr.
4329811
102,00 kr
Velg variant
Total pris
kr
Elegant paraply med automatfunksjon og mykt grep. Pasepoal og knott på skaftet i trendy farger. Polyester 190T.
| Artikelnummer | 4329811 |
| Størrelse | ø 105 x 83 cm |
| Materiale | Pongee |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 10 cm, Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.375 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1070 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

