Rangi - Paraply - Ø 100 cm
Art.nr.
4520203
102,00 kr
Velg variant
Total pris
kr
Paraply, lett vekt i aluminium med UV-beskyttelse.
| Artikelnummer | 4520203 |
| Størrelse | ø 100 x 85 cm |
| Materiale | Polyester, Aluminium |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.383 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 8313 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

