Orano - Paraply - automatisk - Ø 106 cm
Art.nr.
4744703
126,00 kr
Velg variant
Total pris
kr
Paraply. Automatisk med kraftig stang av aluminium. Gummihåndtak. Polyester 190T.
| Artikelnummer | 4744703 |
| Størrelse | ø 106 x 86 cm |
| Materiale | Metall, Polyester, Aluminium |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.441 kg |
| Antal per innerlåda | 10 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 655 |
| Inkommande v.24, 2026 | 2000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

