Katarina - Paraply - automatiskt - Ø 98 cm
Art.nr.
4542144
227,00 kr
Total pris
kr
Automatisk paraply CrisMa laget av 190T polyester, ramme i rustfritt stål, mykt ABS-håndtak med integrert løkke.
| Artikelnummer | 4542144 |
| Størrelse | 33 x Ø 98 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Polyester, Plast |
| Trykkeflate | Screen: 20 x 15 cm, Transfer: 15 x 10 cm, DTF Transfer: 15 x 10 cm |
| Vekt | 0.394 kg |
| Antal per innerlåda | 12 |
| Antal per ytterlåda | 36 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 4851 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

