Kyle 23" automatisk paraply med treskaft og -håndtak
Art.nr.
10904802
Velg variant
Finnes i 6 varianter
| Antall | 1 | 250 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 94,00 | 92,00 | 90,00 |
Total pris
kr
Når du leter etter en stilig paraply, er Kyle svaret. Det automatiske systemet gjør at paraplyen kan åpnes med ett klikk. Videre består paraplyen av metallspiler og et elegant treskaft og håndtak. Store dekorasjonsflater og tilgjengelig i ulike farger.
| Artikelnummer | 10904802 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 14 |
| CO2-avtrykk | 3,37 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Polyester |
| Diameter | 106cm |
| Størrelse | 88 x Ø 106 cm |
| Emballasje | 24stk |
| Bruttovekt | 10kg |
| Vekt | 9,5kg |
| Emballasje | 15x96x26cm |
| GTIN / EAN | 8713159152071 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 6478 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

