Waterman Hémisphère kulepenn (blått blekk)
Art.nr.
10651102
Velg variant
| Antall | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/stk | 1480,00 | 1440,00 | 1410,00 | 1400,00 |
Total pris
kr
En ren, enkel og tidløs serie. Hémisphère både meget praktisk og diskré glir ubemerket ned i lommen, vesken eller dagboken. Design som kombinerer naturlig, forførende eleganse med sann tiltrekningskraft. Leveres i Waterman gaveeske.
| Artikelnummer | 10651102 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Opprinnelsesland | FRANKRIKE |
| Materiale | Messing |
| Diameter | 1g |
| Størrelse | 13,6 x Ø 1 cmcm |
| Emballasje | 25st |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5.7kg |
| Emballasje | 34x25x20cm |
| GTIN / EAN | 3501170920671 |
| GPSR-Informasjon |
Newell Poland Services Sp. Z.o.o. Poznan 61-894 Poland www.waterman.com |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 185 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

