Porter - Kulepenn Mark Twain - metall
Art.nr.
1784107
165,00 kr
Total pris
kr
Mark Twain - kulepenn. Leveres med jumbopatron og blått blekk. Tampo er plassert på esken.
| Artikelnummer | 1784107 |
| Størrelse | 14,7 x 1,3 cm |
| Materiale | Metall |
| Trykkeflate | Laser. 4 x 0,6 cm. Tampo: 5 x 2 cm |
| Vekt | 0.219 kg |
| Antal per innerlåda | 25 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 1563 |
| Inkommande v.20, 2026 | 3000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

