Frej .- Kulepenn
Art.nr.
f25203
174,00 kr
Total pris
kr
Ferraghini kulepenn i rustfritt stål, med den karakteristiske «F»-en på klipsen. Pakket i en eske av høy kvalitet som matcher pennen, blått blekk.
| Artikelnummer | f25203 |
| Størrelse | 6,8 x 7,1 x 17,1 cm |
| Materiale | Rustfritt stål, Messing, Paper |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 2 cm, Laser: 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.184 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 50 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Kartong |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 2718 |
Elegant, men likevel sporty! Rachele og Simeone Rossi har skapt en kombinasjon av design og kvalitet for daglig bruk. Valget av materialer og produksjonsmetoder sammen med det nummererte Ferraghini-sertifikatet hever verdien av gaven ytterligere.
Alt leveres i eksklusive gavepakninger med Ferraghinis logo.
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

