PaperWrite kulepenn papp
Art.nr.
261829-007
3,05 kr
Velg variant
Finnes i 6 varianter
Total pris
kr
Kulepenn med blått blekk, skaft av FSC Recycled sertifisert kartong, fargedetaljer i plast og treklips.
| Artikelnummer | 261829-007 |
| Materiale | Papp |
| Lengde | 13.9 cm |
| Diameter | 1.1 cm |
| Vekt | 6 g |
| Volum | 0.6969 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

