Kulepenn laget av ABS med tre farger Malachi
Art.nr.
GI966208-01
6,03 kr
Velg variant
Total pris
kr
ABS kulepenn med tre farger, bambushåndtak og gummiert topp for berøringsskjermer. Blekk i rødt, blått og svart.
| Artikelnummer | GI966208-01 |
| Materiale | ABS, PP, Bambus, Stål |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 1,1 cm |
| Lengde | 14,8 cm |
| Størrelse | 1,1 cmx1,4 cmx14,8 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 9.5/10.5 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Nej |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/1000 |
| Carton Størrelse | 31 cmx45 cmx19 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Sertifikat | EN71-3, Cadmium, PAHs, Phthalates, Lead, BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI96620801 | 24624 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

