Maja - Kulepenn - plast
Art.nr.
1547103
4,62 kr
Velg variant
Finnes i 7 varianter
Total pris
kr
Kulepenn laget av resirkulert plast, blått blekk.
| Artikelnummer | 1547103 |
| Størrelse | 14,5 x 1,1 x 1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.011 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 98881 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

