Camillo - Kulepenn - bambu
Art.nr.
1549513
5,06 kr
Total pris
kr
Kulepenn i bambus med blått blekk og kromdetaljer.
| Artikelnummer | 1549513 |
| Størrelse | 14,2 x Ø 1,1 cm |
| Materiale | Bambus, Plast |
| Trykkeflate | 4 x 0,6 cm |
| Vekt | 0.008 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 98065 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

