Nash RCS kulepenn i resirkulert plast med farget pennekropp og svart grep (svart blekk)
Art.nr.
10644853
2,60 kr
Velg variant
Total pris
kr
Nash klikk-kulepenn av resirkulert plast har et stilig, buet design med en transparent pennekropp, sølvdetaljer og et svart, mykt grep for komfortabel skriving. Den er laget av RCS-sertifisert resirkulert ABS-plast og bidrar til redusert bruk av nye råmaterialer samtidig som den er holdbar. På baksiden har den en rABS-logo som fremhever det resirkulerte innholdet. Blekkfarge: Sort. Spisstørrelse: 1,0 mm. Skrivelengde: 1000 meter.
| Artikelnummer | 10644853 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 48 |
| CO2-avtrykk | 0,02 kg |
| Modell | None |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | Resirkulert ABS plast |
| Diameter | 1,3cm |
| Størrelse | 13,9 x Ø 1,3 cm |
| Emballasje | 500stk |
| Bruttovekt | 6kg |
| Vekt | 5kg |
| Emballasje | 53x16x20cm |
| GTIN / EAN | 8713159754138 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | RCSBSCI |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 59983 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

