Kulepenn i gummiert resirkulert aluminium Formentera
Art.nr.
GI1439108-31
6,78 kr
Velg variant
Finnes i 10 varianter
Total pris
kr
Kulepenn i resirkulert aluminium med svart gummiert overflate og blått blekk. Designet med fargemessige detaljer i samme farge, blant annet på den indre pennekroppen og styluspennespissen, noe som skaper en subtil kontrast når den graveres. Har trykkmekanisme og er utstyrt med et inngravert logo for resirkulert materiale.
| Artikelnummer | GI1439108-31 |
| Materiale | Plast, Jern, Resirkulert aluminium |
| Høyde | 1,4 cm |
| Bredde | 1 cm |
| Lengde | 14,1 cm |
| Størrelse | 1 cmx1,4 cmx14,1 cm |
| Produktvekt (Netto/i kartong) | 16.5/9.82 |
| Pakket i polybag | Nej |
| Pakket i papp | Ja |
| Antall i kartong (indre/ytre) | 50/500 |
| Carton Størrelse | 27 cmx32,5 cmx18,5 cm |
| Leveringstid | Uten logo: Med en gang | Med logo: Ca 1 arbeidsuker (etter godkjent korrektur) |
| Opprinnelsesland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI143910831 | 45238 st |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

