Clip - Kulepenn - plast
Art.nr.
1865604
1,98 kr
Velg variant
Finnes i 6 varianter
Total pris
kr
Kulepenn i plast. Leveres med flere trendy farger på klipsen, blått blekk.
| Artikelnummer | 1865604 |
| Størrelse | 14,3 x 1 cm |
| Materiale | Plast |
| Trykkeflate | Tampo: 4 x 0,6 cm, UV Digital tryck: 6 x 0,5 cm |
| Vekt | 0.008 kg |
| Antal per innerlåda | 50 |
| Antal per ytterlåda | 1000 |
| Opprinnelsesland | CHINA |
| Emballasje | Plastpose |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande lager | Finns i lager 154402 |
| Inkommande v.38, 2026 | 30000 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

