Trafalgar firkantet markeringspenn med 4 farger
Art.nr.
10679101
| Antall | 1 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|
| Pris/stk | 22,00 | 21,00 | 20,00 |
Total pris
kr
Firkantet markeringspenn med skråstilt tupp i gul, rosa og grønn. Advarsel! Ikke egnet for barn under tre år. Små deler. Kvelningsfare.
| Artikelnummer | 10679101 |
| Minimum antall ved bestilling | Produktet kan bestilles i mindre antall, men en ekstra kostnad vil da tilkomme. |
| Green Points | 10 |
| CO2-avtrykk | 0,25 kg |
| Opprinnelsesland | PRC |
| Materiale | ABS plast |
| Størrelse | 8 x 1,5 x 8 cm |
| Emballasje | 250stk |
| Bruttovekt | 13kg |
| Vekt | 12,35kg |
| Emballasje | 20x54x49cm |
| GTIN / EAN | 8713159208990 |
| GPSR-Informasjon |
PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Sertifikat | Nei |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nåværende | 47 |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

