Luca Stylus RCS Recycled Alu SoftTouch
Art.nr.
262727-004
9,17 kr
Velg variant
Finnes i 6 varianter
Total pris
kr
Blå kulepenn med blått blekk, med skaft laget av resirkulert aluminium. Skaftet har en gummiert soft touch-finish og en gummi-topp/peker for bruk på berøringsskjermer. Med metallklips. RCS-sertifisert. Totalt resirkulert materiale: 94%.Ved å bruke resirkulert aluminium brukes det færre nye råmaterialer under produksjonen av dette produktet. Dette betyr mindre energiforbruk og mindre bruk av vann.
| Artikelnummer | 262727-004 |
| Materiale | Resirkulert aluminium |
| Lengde | 14 cm |
| Diameter | 1 cm |
| Vekt | 15 g |
| Volum | 0.5236 m3 |
| Opprinnelsesland | China |
| Oppvaskmaskinsikker | Tåler ikke oppvaskmaskin |
| Batterier | Inkluderer ikke batterier |
| Prisinformation | Alla priser är NOK ekskl. mva. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Prisspesifikasjon
| Hva | Antall | Pris/stk | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Total pris | Tom kolonne | Tom kolonne | {total} |

